Montaż Klimatyzacji

Dotyczy Urządzeń
nie zakupionych w naszym sklepie.
w skład montażu
Dojazd do ( 50 km ) 
3mb instalacji wraz e elektryką 
mocowanie skraplacza  
przewiert w technologi diamentowej 
z odsysem co daje do 99% bezpyłowe montaże. 
Koszt już od 1200 zł 
zadzoń zapytaj 
+48 668-777-111

Serwis klimatyzacji

24H/ 7dni w tygodniu

już od 150,00 zł *
dojazd do 50 km ( Dąbrowa Górnicza ) 
czyszczenie jed. wew 
czyszczenie jed. zew
odgrzybianie 2 lub 3 etapowe 
pomiar teperatur  

współpracujemy z:

HAIER ,Klimatyzatory Zibro, Qlima, VIVAX, Sinclair, Samsung, LG, Gree, panasonic, Fujitsu, Midea, Daikin, toshiba, blaupunkt, AUX, sharp, galanz, MDV, york, chigo, SANYO, MC QUAY, Kasai 

Regulamin

1. Sklep internetowy 24klima.pl dostępny pod adresem www.24klima.pl , prowadzony jest przez firmę GROUP HVAC LLC  zarejestrowana w USA 

GROUP HVAC LLC
810 Pony Express Rd
Cheyenne, WY 82009, USA
EIN: 38-4102861

Oddział polski: 

GRUPA HVAC
ul. Warszawska 20
41-200 Sosnowice
NIP: 625-001-80-62

 

a). Sklep 24klima.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz Hurtową użądzeń. Zamówienia są przyjmowane przez stronę lub telefonicznie.
b). Wszystkie ceny podane w naszym sklepie są cenami netto (i nie zawierają podatku VAT). 
c). Towar oferowany w naszym sklepie jest nowy i pochodzi z legalnych źródeł. Na każdy sprzedany artykuł wystawiamy Fakturę USA lub Polską z VAT . Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta.
d). Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej lub osobiście W niektórych przypadkach istnieje możliwość odbioru osobistego towarów w siedzibie firmy po telefonicznym uzgodnieniu daty i godziny.
e). Ceną wiążącą dla obu stron jest ta, która pojawiła się na formularzu zamówienia w momencie zatwierdzenia transakcji. 
f). Jeśli z pewnych przyczyn zrealizowanie zamówienia nie będzie możliwe, zostaniesz o tym powiadomony/a drogą emailową lub telefonicznie. 
g). Zamówienie towaru następuje po naciśnięciu przycisku "POTWIERDŹ" na stronie "Realizacja zamówienia" i wcześniejszym podaniu wszystkich niezbędnych danych. Wymagany jest adres email lub nr. telefonu.
h). Dołożyliśmy wszelkich starań aby opisy i zdjęcia produktów w naszym sklepie były sprawdzone, nie odpowiadamy jednak za zmiany wprowadzone przez producentów oraz błędy w opisach i cenach.

2. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
a). Standardowo czas realizacji zamówienia to 24 godziny (dni robocze). Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się pocztą elektroniczną bądź telefonicznie z Kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
b). Termin otrzymania przesyłki = Czas realizacji zamówienia + Czas dostawy 
c) Przesyłki są dostarczane Kurierem zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu. 

3. ODBIÓR TOWARU:
a). Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy

4. ZWROT TOWARU
a). Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Odstąpienie od umowy można wysłać na adres email biuro@24klima.pl
b). W przypadku zwrotu całego zamówienia, należy pamiętać także od odesłaniu gratisów. W sytuacji zwrotu części produktów oraz pozostawieniu artykułów, których łączna wartość nie uprawnia do otrzymania gratisu, należy zwrócić gratis. Jeżeli klient nie zwróci nie przysługującego mu z racji zmniejszonej wartości zamówienia gratisu, sklep 24klima.pl naliczy klientowi regularną cenę gratisu.
c). W przypadku wydłużonego terminu realizacji zamówienia, wysyłamy wszystkie pozycje przygotowane do wysyłki, pozostała część zamówienia jest wysyłana w późniejszym terminie na koszt sklepu 24klima.pl lub, jeśli klient sobie tego życzy, jest anulowana a nadpłata zwracana na rachunek kupującego. Raporty zwrotów gotówki zamykane są do 10 dni roboczych. 

5. O wszelkich działaniach w czasie realizacji zamówienia i po, klient informowany jest pocztą elektroniczną w następującym terminie:
a). POTWIERDZENIE ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA - kilka minut od momentu zaakceptowania przycisku POTWIERDŹ
b). INFORMACJA O OPÓŹNIENIU REALIZACJI - 2-3 dni po przekroczeniu regulaminowego terminu
c). INFORMACJA O WPŁACIE ZA ZAMÓWIENIE- w momencie zaksięgowania należnej kwoty na koncie klienta w naszym sklepie. 
d) INFORMACJA O ZWROCIE- w momencie korekty paragonu po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. 

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu 24klima.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia oraz faktury USA lub VAT