Pompy ciepła Uruchomienie i serwis Zadzwoń i umów się na pierwsze uruchomienie swojej pomy ciepła i ciesz się aż 5 letnią gwarancją! Gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta, pełną dostępność pracownika w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji 24/7

Kilka prostych kroków do montażu

Krok 1

Kontakt z naszą firmą

Myślisz nad montażem klimatyzacji lub urządzeń chłodniczych? A może interesuje Cię serwis posiadanego sprzętu? Zadzwoń i umów się na wizję lokalną.

Krok 2

Wizja lokalna

W trakcie bezpłatnej wizji lokalnej ocenimy miejsce, w którym chcesz wykonać montaż i doradzimy, jakie urządzenia wybrać i jak je rozmieścić.

Krok 3

Przygotowanie oferty

Po wykonaniu niezbędnych pomiarów i zapoznaniu się z warunkami przygotujemy indywidualną ofertę. W razie potrzeby zaproponujemy kilka optymalnych wariantów.

Krok 4

Realizacja i montaż

W ramach usługi zamontujemy i uruchomimy urządzenia. Zapewniamy, że montaż będzie profesjonalny, sprawny i wykonany z dbałością o czystość.

Slide Zadzwoń i umów się na montaż Raz w roku wymagany jest przegląd pompy ciepła, aby utrzymać gwarancję producenta. Oferujemy serwis gwarancyjny, jak i po gwarancyjny pomp ciepła.

Skontaktuj się już teraz!
+48 668 777 111

Koszt uruchomienia
Pompy Ciepła typu MONOBLOCK - 1000 zł netto
Pompy ciepła typu Split - 1600 zł netto
Przegląd serwis roczny Pompy - 400 zł netto

Certifikaty
Haier H/AI/109/2022
HEIKO HI/AI/096/2022
NEOHEAT I/AI/108/2022
Zadzwoń już teraz!

Slide Opinie naszych klientów Super firma wykazująca się pełnym profesjonalizmem a przy tym sympatycznym i pogodnym stylem pracy! Doradzili co i jak, pokazali co i zrobili tak jak trzeba! Super ceny, kontakt idealny czas i jakość pracy na najwyższym poziomie dziękujemy i polecamy! Władysław Ejankowski

Partnerzy